DÁRKOVÉ POUKAZY

 

Chcete udělat ženě, mamince, kamarádce,
dcerce či babičce radost a nevíte, co jí
máte koupit?

Uvažujete o něčem novém, co by mělo
nějaký hlubší smysl?

Potřebujete darovat něco, co se dá zařadit
do jedné z kategorií wellness, krása,
vzdělávání, zdraví, osobní rozvoj?

Dárkové poukazy jsou nádherný způsob,
jak darovat radost a věnovat své srdce
člověku,
kterého maté rádi a na němž
vám záleží.

 

 

 

 

 

Dárkové poukazy

Chcete udělat radost svým blízkým, kamarádům či zaměstnancům?

Darujte zážitek, darujte péči, darujte příležitost k relaxaci, k uvědomění a k vyladění těla a mysli. Potěšte poukazem na individuální bars, facelift sezení, koučovací lekci či certifikovaný kurz.

Poukazy můžete zakoupit osobně na adrese společnosti Kompetenz People, případně je objednat prostřednictvím webového formuláře.

Poukazy jsou pěkně graficky zpracované a vytištěné na kvalitním papíru vyšší gramáže. Platnost všech poukazů je 6 měsíců od data jejich vydání.

Zakoupením poukazů získáte jedinečný dárek, který nezapadne mezi ostatní.

Kolik lehkosti a radosti si dovolíte věnovat?

Chcete udělat dvojitou radost?

Vánoční balíček

Dárkový poukaz + bonusová konzultace v hodnotě 1500 Kč ZDARMA

Při objednání dárkového poukazu v minimální hodnotě 1300 Kč obdržíte informační brožuru s poukázkou na vstupní konzultaci v hodnotě 1500 Kč zdarma.

Vstupní konzultace v délce 60 minut představuje ukázkové sezení, na kterém probereme s dotyčnou osobou co potřebuje změnit ve svém životě, v práci, v podnikání, jaké ji trápí zdravotní problémy či jiná omezení. Je-li v obtížné životní situaci a neví si rady, prostě vše co ji nějakým způsobem omezuje. Také si dohodneme termín dalšího setkání pro uplatnění poukázky. Samozřejmě čerpání je možné i v rámci jednoho dne, vše záleží na vzájemné dohodě.

Pokud budete mít jakékoli otázky. Ptejte se prosím!

dárkové poukazy

Nabídka individuálních sezení a kurzů

Seznamte se s tím, co lze za dárkové poukazy zakoupit. V případě, že se výběrem netrefíte a vámi obdarovaný by rád vyzkoušel jinou metodu sezení nebo kurz, tak nemusíte mít žádné obavy. Při osobní konzultaci se s majitelem poukazu domluvím a vše proběhne tak, aby byl spokojen.

Darujte zážitek sobě nebo svým blízkým!

Individuální sezení

Business koučink

Pro dosažení vysněných cílů a nastartování změn. Účinná metoda osobního rozvoje, která pomáhá k uvědomění si toho, co chceme jinak a proč, usnadní vykročení a hlavně setrvání na cestě k cíli.

Individuální sezení

Access Bars

Pro odbourání stresu a snížení napětí. Technika na bázi kvantové terapie, při níž se lehkým dotekem stimuluje 32 bodů na hlavě. Dokáže uvolnit energetické bloky, myšlenky a emoce, které vás drží ve stresu a pod neustálým tlakem.

Individuální sezení

Koučink vědomí

Pro život takový, jaký ho chcete opravdu mít! Komplexní metoda osobního rozvoje, která vychází z klasického business koučinku, pracuje s energií těla, dostává se však více do hloubky za pomoci nástrojů Access Consciousness.

Individuální sezení

Access Energetic Facelift

Pro omlazení a regeneraci těla i orgánů. Jedná se o neinvazivní metodu, která skrze jemné doteky ve více frekvencích aktivuje tělesné buňky a nastartuje proces obnovy, omlazení a regenerace.

Access Tělesné procesy

Pro snížení nemocnosti a odstranění chronických bolestí. Nejprve se hledá příčina a způsob, jakým jste si tělo zablokovali. Následně se prostřednictvím 50 tělesných procesů, které dokážou změnit nastavení buněk, zkouší uvolnit vše, co vás opět může vrátit ke zdraví či minimalizovat dopady nemoci.

Certifikovaný kurz

Access Bars

Pro odstranění všeho co už v hlavě nepotřebujete . Metoda na bázi kvantové terapie je vhodná pro celou rodinu. Zvládnou se ji naučit i děti. Ideální pro ty, kteří chtějí změnu, být spokojenější sami se sebou a bez stresu.

Certifikovaný kurz

Access Energetic Facelift

Naučte se uzdravovat a vypadat lépe. Tato relaxační technika spouští tělesné procesy proti stárnutí, ochabování, gravitaci a stresu. Osvědčuje se také v boji proti únavě, horečkám, pomáhá při hojení jizev po akné či operačních zákrocích.

Konzultace či kurz obdarovanému přinese

Radost, pochopení, možná i několik "aha" momentů a vhled do věcí, které se mu dějí.

Pochopení souvislostí

Během sezení porozumíte tomu, proč se některé věci ve vašem životě stále opakují. Jak vás ovlivňuje minulost, zakořeněné vzorce, vztahy v rodině, nahlížení na sebe samého a proč si stále myslíte, že jste nedokonalí a proč o sobě pochybujete.

Radost a lehkost

Metody Access Consciousness jsou velmi jemné a pečující. Snadno se je naučíte využívat k odstranění věcí, naučených programů, křivd, ale i nemocí, které v sobě nosíte a k ničemu vám neslouží. Již po prvním sezení pocítíte zklidnění a uvolnění v mnoha oblastech vášeho života.

Chuť na sobě pracovat

Odstraněním nepotřebných věcí z vaší mysli získáte volný prostor k uskutečnění změn. Na dříve problematické oblasti začnete nahlížet s nadhledem a pochopením. Již vás nebudou svazovat. Teď konečně si dovolíte jít za svým snem v práci, odhodláte se k podnikání, rozhodnete se uzdravit a posunout v životě o kus dál.

Objednávka dárkových poukazů

Dárkový poukaz (cena je včetně DPH):*
Jméno a příjmení*
Telefon*
E-mail*
Způsob doručení*
Adresa pro doručení (ulice a číslo popisné)*
PSČ a město*
Název společnosti v případě dodání do firmy
IČO
DIČ
Způsob platby a dopravy*
Poznámka

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vaší objednávky. Zásady zpracování osobních údajů
Odesláním objednávky výslovně souhlasíte s obchodními podmínkami.