VÍTE, ŽE I RADOST JE VOLBA?


Zůstaňte v otázce
a ponechte si tak možnost výběru vaší cesty životem!

Koučink pro váš spokojenější a jednodušší život
– prostřednictvím otázek vás dovedu k dosažení vysněných cílů

O mně

Koučink vědomí

Vždy mne bavilo pracovat s lidmi, s jejich příběhy a možnostmi výběru a volby, které v životě mají. Každý člověk je originál, proto i každé individuální sezení je jiné, jedinečné a velmi přínosné.

 

Moje profesní cesta začala před více než 20 lety ve výrobní společnosti, kde jsem působila jako personalista a garant vzdělávání a rozvoje zaměstnanců. A jelikož mne baví a vždycky mne bavilo dosahování dalších met, pokračoval můj profesní život na pozici manažera personalistiky, kde jsem vedla tým lidí a zažívala zajímavé, místy náročné pracovní období. A tak jsem se rozhodla, že další metou v mém životě bude vlastní firma, práce na sobě samé a vedení druhých s cílem dosažení jejich vysněných met na životní cestě.

Nyní jsem majitelkou a jednatelkou personálně poradenské společnosti Kompetenz People a kromě jiného se věnuji koučinku vědomí za použití techniky Access Consciousness a metod ACCESS BARS®, ACCESS ENERGETICKÝ FACELIFTTM a ACCESS Tělesné procesy®.

Jediným nástrojem, který tady máme k dispozici proto, abychom byli, dýchali, vnímali a cítili, je naše tělo, pracuji s ostatními na návratu k vnímání vlastního těla, ke schopnosti být v souladu se svým tělem, a umět tělu rozumět, vnímat, co nám říká, vědět, co je pro něj dobře a co naopak ne. Být zkrátka ke svému tělu laskaví a vděční za to, že jej máme.

Jsem ráda průvodcem ostatních, kteří se rozhodli pro změnu a pro aktivní řešení svých problémů a situací, které jim nevyhovují. Společně s klienty pracujeme na odstranění emočních, myšlenkových a energetických bloků, které jsou uloženy v našem těle a v naší mysli, a otevíráme jedinečnou možnost tvořit život takový, jaký ho chtějí žít.

Je úžasné vidět, jak se lidem vrací do života harmonie, vděčnost, radost, štěstí, pohoda, život bez stresu a napětí, a tím se otevírá cesta k vědomému životu.

Access Consciousness

Techniky a nástroje používané v Access Consciousness umožňují jiný pohled na život. Naučí vás být v přítomnosti, naučí vás stále se ptát sám sebe a přestat žít život dle soudů a závěrů ostatních. Cílem vědomí je být tady a teď, přijímat všechno, nic neodsuzovat a nehodnotit. Z tohoto uvolněného „relaxačního prostoru“, můžete všechno změnit a vytvořit to, co ve svém životě chcete. Access Consciousness vám umožní vytvořit vše, co si přejete, jiným a snadnějším způsobem.

Cílem je dostat se na cestu k tvorbě vědomého života, kde všechno existuje a není posuzováno nic.

snížení stresu, uvolnění napětí

Access Bars®

Tato jednoduchá relaxační technika je určena pro každého, kdo chce zažít pocit klidu, „prázdné“ hlavy bez tlaku a stresu, a užít si chvíle bytí v přítomném okamžiku. Metoda je spolehlivá a účinná, přináší pozitivní změny a každý se ji může naučit.

Potřebujete se zbavit stresu a napětí?

Access Energetic Facelift™

Access Energetic Facelift™ je skvělý způsob, jak omladit svoje tělo a dopřát mu pocit radosti a lehkosti. Tato technika dokáže „dobít“ baterky všem orgánům ve vašem těle, které to v aktuálním čase potřebují nejvíce.

Chcete se cítit a vypadat lépe?

Access Tělesné procesy®

Access Consciousness objevilo více než 50 tělesných procesů, které dokážou změnit nastavení buněk, odstranit chronické i akutní bolesti, uvolnit vše, co neodpovídá naší podstatě a tomu, abychom byli se svým tělem v souladu. Každý z těchto procesů probíhá jako práce s energií těla, aby se nastartoval proces samoléčby a obnovy.

Zdraví, nebo nemoc – co si vyberete vy a vaše tělo?