Certifikovaný kurz ACCESS BARS®

Chcete změnu? Chcete od sebe více? Změnit kariéru? Začít něco vlastního? Chcete najít svůj smysl? Nebo prostě jen být spokojenější? Ať se snažíte sebevíc, tak nestíháte? Cítíte se bez energie? Máte tendence se porovnávat s okolím?

Pokud jste alespoň 3x odpověděli ano, tak vás srdečně zvu na certifikovaný kurz ACCESS BARS®. Díky této metodě můžete jednoduše a účinně zmírnit stres, odstranit z těla napětí, uvolnit staré myšlenky a naučené vzorce. Po absolvování kurzu se budete cítit uvolněnější, spokojenější, budete méně sebekritičtí a na „problémy“ se budete dívat s větším nadhledem.

Opravdu to funguje? Ano, funguje! A pokud nevěříte, přijďte se přesvědčit! Jedině vlastní zkušenost vám dovolí získat objektivní názor.

Jak kurz probíhá? Dozvíte se nejen teorii, ale mnohem podstatnější pro vás bude praxe. Během kurzu přijmete a poskytnete 2x sezení Access Bars, což znamená, že účinky metody pocítíte sami na sobě, a zároveň budete mít možnost si osvojené poznatky i prakticky vyzkoušet. Cílem kurzu je, aby každý účastník odcházel s pocitem uvolnění, vnitřní spokojenosti, a zároveň s vědomím, že techniku zná a ovládá.

Cena kurzu: 6 200 Kč (při opakování kurzu: 3 100 Kč), děti do 15let zdarma, studenti 16–17 let 3 100 Kč, kurz je vhodný pro děti od šesti let, v doprovodu rodičů je absolvování kurzu zdarma.

Na kurzu obdržíte skripta a materiály od společnosti Access Consiousness a nepřenositelnou, zcela jedinečnou zkušenost.

Občerstvení je zajištěno.

Registrace:
e-mail reiserova(zavinac)kompetenzpeople.cz, tel. 734 213 924

Absolvováním kurzu se stáváte certifikovaným praktikem metody ACCESS BARS® ve společnosti Access Consciousness a můžete tento proces poskytovat nejen vašim blízkým, ale i profesionálně.

Těším se na vás!
Vaše Zuzka