Jak omladit obličej a zvrátit známky stárnutí v celém těle?

 

Krásný dobrý den,
srdečně vás zvu na certifikovaný kurz Access Energetic FaceliftTM, na kterém se naučíte, jak jemným dotekem, aktivací správných bodů na svém těle můžete nastartovat revitalizační proces, díky kterému oživíte a omladíte nejen obličej, ale i vaše tělo, mysl a vnitřní orgány.

Vím, zní to až neuvěřitelně… Access Energetic FaceliftTM je relaxační a pečující technika, která spouští mnoho tělesných procesů. Ty jsou zaměřené především proti stárnutí, ochabování, gravitaci a stresu.

Metoda je vhodná pro všechny. Mohou ji podstoupit kojící maminky i těhotné ženy. Výborně se osvědčuje v boji proti únavě, horečkám, pomáhá při hojení jizev po akné či operačních zákrocích.

Jak kurz probíhá? Seznámíte se nejen s teorií, ale mnohem důležitější pro vás bude praxe. Během kurzu přijmete a poskytnete 2x sezení Access Energetic FaceliftTM, což znamená, že účinky metody poznáte sami na sobě a zároveň osvojené poznatky budete mít možnost si i prakticky vyzkoušet. Cílem kurzu je, aby každý účastník odcházel s lehkostí, radostí a pocitem, že techniku dobře zná a ovládá.

Registrace:
účast je nutné rezervovat prostřednictvím e-mailu reiserova(zavinac)kompetenzpeople.cz či telefonicky na čísle 734 213 924.

Obdržíte:
skripta a materiály od společnosti Access Consiousness, informace a zcela jedinečnou zkušenost.

Cena:
5 350 Kč (při opakování kurzu: 2 675 Kč), děti do 15 let zdarma, studenti do 18 let platí poloviční kurzovné.

Drobné občerstvení bude zajištěno. S sebou si vezměte hlavně dobrou náladu a pohodlné oblečení.

Absolvováním kurzu se stáváte certifikovaným praktikem metody Access Energetic FaceliftTM ve společnosti Access Consciousness a můžete se jí věnovat na profesionální úrovni.

Potřebujete ve svém životě pozitivní změnu?
Máte nedostatek klidu a relaxace?
Obáváte se invazivních, nákladných zákroků, a přesto byste chtěli vypadat lépe?

S Access Energetic FaceliftTM je to možné! Ráda se s vámi podělím o získané zkušenosti.

Více o této metodě najdete zde:
https://www.rozvijej-se.cz/access-consciousness/access-energetic-facelift/

Těším se na milé setkání s vámi!
Zuzka