KURZ
SPOLEČENSTVÍ
SE ZEMÍ

Naučte se být šťastni a spokojeni!

Vraťte své tělo do souladu se sebou samým/samou a přírodou, věci se pak začnou opravdu dít a narovnávat.

Váš úhel pohledu vytváří vaši realitu
a vy máte moc svůj úhel pohledu na svět a svůj život změnit!

 

Naučím vás jednoduchou metodu k propojení vaší mysli s tělem

Nejste spokojen/a se svým životem? Co vás svazuje a trápí? Podívejte se na níže uvedené otázky a pokud odpovíte alespoň 3x ano, je zřejmé, že tento tělesný proces je vhodný právě pro vás.

 • Vyvíjí se váš život jinak, než byste si přál/a?
 • Stagnujete a nevíte jak dál?
 • Máte dojem, že lidé kolem vás mají mnohem více a žijí mnohem spokojeněji než vy?
 • Nacházíte se v bodě uvíznutí či rozhodování?
 • Trápí vás chronické bolesti, především bolesti nohou?
 • Trpíte na bolesti břicha a během menstruace nemůžete vůbec fungovat?
 • Cítíte se ve stresu a pod tlakem?
 • Jste vyčerpaný/á a unavený/á, chybí vám chuť do práce i do života?
 • Přemítáte, co bylo, co bude, ale nedaří se vám být v přítomnosti?
 • Necítíte se šťastný/á a už vůbec nemáte důvod se z čehokoli radovat?

Víte, že co si o sobě myslíte, kým se cítíte, tím opravdu jste? Všichni máme dar prožívat a uvědomovat si polarity. Zažívat pocity štěstí i neštěstí, zažívat pocity hojnosti i nedostatku, zažívat radost i smutek. Když něco u sebe změníme, ovlivní to nás i naše okolí...

Naučte se během jediného půldne žít radostněji a být spokojenější. Spolu můžeme věci, které vám nevyhovují, jednoduše přenastavit, a tím váš pohled na život zcela změnit.

Provedu vás proměnou

Naučím vás si v běžném životě, kdykoli během dne, navodit ten úžasný pocit, který máme po aktivním setkání s přírodou, ať už jdeme jen na procházku, sednout si na zahrádku či zmákneme pořádnou horskou túru. Naučím vás kdykoli zažít pocit, kdy prostě JEN JSTE a je vám úžasně.

Během jednoho dne vás provedu kurzem, jak pracovat a využívat vaši vnitřní energii a propojovat ji s energií Země. Jak začít pro sebe využívat energii vody, ohně, země, půdy, kamenů, větru i bouřky... Poznáte, které energie jsou pro vás a vaše tělo přínosné a jak s nimi můžete aktivně pracovat.

Jak tento kurz může změnit váš život?

 • dokáže uvolnit stres a napětí,
 • pocítíte lehkost a budete vnímat otevřené možnosti,
 • nebudete mít potřebu posuzovat a porovnávat vše kolem vás,
 • může vést k odstranění chronických bolestí (zejména nohou),
 • pomáhá k odstranění bolestí břicha (včetně těch během menstruace),
 • odbourání únavy a vyčerpanosti, zvýšení životní energie,
 • uzemnění sebe samého/sama (vím kam patřím),
 • rozvinutí schopnosti být tady a teď, být v souladu se svým tělem a sám/sama se sebou,
 • zvýšení vnímavosti a větší propojení s přírodou, zvířaty a rostlinami,
 • zažít pocit radosti a blaženosti.

„Když své tělo naladíte na energii Země, začne se objevovat jiná realita.“
Gary Douglas

Co vám brání být se sebou spokojený/á? Kdo vám řekl, že nemůžete žít šťastný a spokojený život?

O mé práci říkají

Největším oceněním jsou pro mě skutečné příběhy lidí, kteří mi dali důvěru a nechali se vést cestou ke spokojenějšímu životu

Ahoj Zuzko, mám se zatím pracovně, dovolená teprve čeká. Co se týká naší společné práce: určitě mi sezení pomohla a značně posunula na mojí cestě. Občas se mi ještě stane, že se vrátím do "starých kolejí", ale umím se z toho dostat sama a relativně rychle. Takže se cítím volnější a svobodnější. Je to to, co jsem od sezení očekávala. I když nevylučuji do budoucna ještě nějakou “pomoc”. Bylo to pro mě jednoznačně pozitivní a jako bonus i příjemné. Měj krásné léto!

Broňa

Ahoj Zuzi, ještě jednou neskutečné díky za včerejšek, normálně já se cítím úplně jinak, jako bych se vrátila sama k sobě, domů, je to úplně něco jiného, ale na druhou stranu něco, co už dávno znám. Stále nevycházím z údivu, cítím úžasnou lehkost a i jistotu sebe sama a většinu času v té lehkostí funguju. Toho si prosím více a více! Jak to může být ještě lepší a úžasnější? Děkuji za tebe, za sebe a všechny a za vše, co k nám přichází a co tvoříme a co si dovolujeme.  Krásný zbytek víkendu. 😍🥰😘🙏🙏🙏🌞

Petra
(reakce na individuální konzultaci a ESSE sezení/ležení)

Ahoj Zuzko, uau, probudila jsem se heboučká, plyšová, prázdná (nic mě netížilo, nic jsem neřešila) a zároveň plná a vnitřně čistá. Jen jsem byla a užívala si ten nádherný pocit☺😍🥰, pak jsem musela vstát do reality 🤨. Trochu to chápu a zároveň vůbec 😯. Nechám to uzrát, usadit a uvidím😎. Teď v tvrdé realitě mám pocit, že se vznáším, mám radost, nevím jak lépe a více své skvělé pocity vyjádřit. A říkám si, jak to uchopit, jak se k tomu postavit, chci víc. Jsem moc ráda, že mě vaše video oslovilo a šla jsem do toho. Díky, díky, díky. 🥰😘😍🙏🙏🙏.

Monika

Jak kurz probíhá a co je jeho součástí

Změna bez akce nepřijde, dovolte si jít štěstí a úspěchu naproti!

Průběh kurzu

Během tříhodinového kurzu vás naučím úžasnou relaxační metodu, která vám zprostředkuje bližší propojení se Zemí a umožní vám být v této realitě nekonečnou bytostí, která dokáže vnímat, vědět,  BÝT, a hlavně přijímat s naprostou lehkostí. Vaše tělo se díky aktivaci energetických bodů uvolní, vaše mysl se zklidní. Bloky, bolesti, negativní emoce a myšlenky se postupně rozpustí a vy BUDETE prožívat, cítit a ŽÍT TADY a TEĎ.

Cena kurzu:    1 250 Kč

Na kurzu získáte

Naučíte se, jak otevřít proudění energie v těle.  Po ukončení kurzu obdržíte oficiální certifikát a můžete tento tělesný proces dále praktikovat v rámci rodiny nebo v rámci svého podnikání.

Kurz je vhodný pro každého.

Není nutné předchozí absolvování jiných Access kurzů.

Získejte strom

Nejenom kurz, ale celé své podnikání jsem se rozhodla propojit s něčím, co mi dává hluboký smysl. Stala jsem se součástí projektu My Trees, který se zaměřuje na výsadbu stromů v Amazonii. Každý strom vyprodukuje množství kyslíku, pomůže s čištěním ovzduší a přispěje určitou měrou klimatu na Zemi a ke smazání uhlíkové stopy, kterou tady každý z nás již od narození vytváříme. Naší myšlenkou je jednak zabránit bezhlavému kácení pralesů a vytvořit stromové kolonie, které po dovršení určitého věku poskytnou dřevo k dalšímu zpracování, jednak smysluplně využít neúrodné savany v Kolumbii, oblasti Vichada. 

I vy můžete mít svůj strom!

Z každého zakoupeného kurzu jsem se rozhodla darovat 500 Kč na vysazení jednoho stromu za vás. Tento strom může být vaším vkladem Zemi a v budoucnosti také vaším výnosem. Máte zájem mít svůj vlastní strom a být tak obrovským přínosem nejenom pro sebe, ale také pro planetu Zemi? 

Pojďme společně začít tvořit smysluplnější a radostnější život!

Více informací o projektu MY TREES vám ráda osobně sdělím při našem společném setkání nebo prostřednictvím telefonu či e-mailu.

Těším se na vás ve Studiu LAGUNA
Moskevská 27/14, 460 01 Liberec

0. července 2020
od 9.30 hod.

Máte na mě nějaký dotaz?

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů