Svět úspěchu a tvorby

Pokud jste ještě neměli možnost vidět tento rozhovor, který se mnou natočila Ivana Faber, mezinárodní facilitátorka Access Bars, Access Energetic Facelift, Access Body Process a Access Foundation, tak ho máte vložený na této stránce. Pro ty, kteří raději čtou nebo teď právě jedou vlakem či tramvají, je níže připraven přepis druhé části, navazující na článek Začátek cesty.

Čtvrtá epizoda vysílání Na slovíčko, ve kterém se vám představí česká Bars facilitátorka Zuzana Reiserová. Její webové stránky najdete na [www.kompetenzpeople.cz](http://www.kompetenzpeople.cz/?fbclid=IwAR1fqi3BB3szfBSKIrSMG7w0v4pKqqP3QUH_PGa-y7rdgeu3_JQEHtZwZgQ) a na [www.rozvijej-se.cz](http://www.rozvijej-se.cz/?fbclid=IwAR32umElmN0Ox3lH-NrfqMT0fHQDT8jEBRQknLqIjjBpr2FMV0FfpaC4GlI).Fb stránky: Kompetenz PeopleEmail na Zuzanu: reiserova@kompetenzpeople.czDoufám, že si poslech tohoto vysílání užijete stejně jako my jeho natáčeni.

Zveřejnil(a) Ivana Faber dne Pátek 13. září 2019


Co já bych o tobě ještě chtěla říct, Zuzanko… Kromě toho, že jsi bars facilitátorka a kloubíš tento bars byznys s velice úspěšným podnikáním, což by mohlo zajímat zájemce o tvé kurzy, u tebe vnímám jako velmi atraktivní to, že se ve světě úspěchu a tvorby pohybuješ dlouho a k tomu jsi teď ještě přidala techniky Access Consciousness. Velmi mě to oslovuje. Řekni, kde tě mohou zájemci o tvá sezení a kurzy najít, kde tě mohou vystopovat on-line?
On-line mě mohou zájemci vystopovat na webových stránkách www.kompetenzpeople.cz nebo na nových webových stránkách www.rozvijej-se.cz, které jsou opravdu zaměřené jen na access a prostředky spojené s koučinkem vědomí. Koučování se věnuji již delší dobu, a když mi Access Consciousness přišlo do života, tak jsem zjistila, že můžu (i na základě tvojí facilitace, to bylo super, že jsi mi řekla, proč to máš takhle odděleně, vždyť to může být dohromady) ty dvě věci spojit. Takže na těchto dvou webových stránkách se mohou zájemci dozvědět o mně, jsou tam kontakty, telefon, e-mail. Je pravda, že jak já mám svůj business (pozn. personální agentura) směrem do korporátu, tak mými klienty jsou korportátní firmy. Je však zajímavé, že ke mně chodí více mužů než žen, což považuji za úžasné. Chodí ke mně naprosto pragmatický mozky technicky zaměřených chlapů a odcházejí po těch sezeních jako otevření lidé na cestě k vědomému životu. To mě naplňuje vděčností a pocitem, že i tam v tom nic moc světě, myslím v tom korporátním, je prostor, který je zajímavý.

Otevírám lidem cestu k vědomému životu.

To je nádherné, to je krásné. Můžu se tě ještě zeptat na něco, co mě právě teď napadlo, co mě zajímá? Jakým způsobem se změnil tvůj koučink poté, co jsi získala access prostředky? Čím je to teď pro tebe jiné? Protože ty už to koučování děláš dlouho, že ano?
Já jsem pochopila s accessem, že jsem byla hodně v hlavě sama v tom koučinku. Stále jsem tam měla, že to musí mít formu, strukturu, musí to být jako, aby… Žila jsem tam ty pocity: oni musí vědět, že je to někam posouvá, vidět plán, teď udělej tohle a zítra tohle, oni si na to třeba přišli sami otázkováním, ale byla jsem v hlavě hodně já. Teď po to všem, co mám za sebou za poslední měsíce, a je toho docela dost, jsem zjistila, že jsem v tom vědomí a že tohle tam vůbec není, ty všechny věci mi chodí z úplně jiného místa, a já jsem stále v kontaktu s těmi lidmi.

A co tam je jinak? Je tam ohromná lehkost. Dřív jsem před těmi koučovacími sezeními měla občas takovou zvláštní nervozitu, jako abych byla dobrá, nevím, prostě jsem tak byla roky nastavená, abych nezklamala. Teď to tak vůbec neprožívám, je tam ohromná radost a lehkost, protože jsem v té otázce a ti lidé jsou také v otázce a vnímají, že se to tam děje, kde se to děje, odkud to jde, a říkají si, vždyť ona má vlastně pravdu, vždyť ono to tak je. A tohle to jsem tam kdysi nežila. Takže když řeknu změna: je tam radost, je tam lehkost a jde to úplně odjinud než z hlavy. V koučovacím procesu to má veliký efekt, opravdu veliký, já tam vnímám, že se dějí ohromné věci za relativně krátkou dobu.

Užívám si radost a lehkost a snažím se je předávat i dál.

Jsem ráda, že jsme zmínily ten korporát, protože v poslední době, jen za poslední týden, se mě dva různí lidé lidé ptali, jak se dá vázat access a korporát. Takže pokud budou chtít, tak se mohou obrátit na tebe v rámci sdílení zkušeností a v rámci další širší tvorby? To jsem opravdu ráda, že jsme se k tomu dostaly.
Ano určitě.

Zuzanko, máš nějaké termíny teď vypsané, nebo to potom nasdílíme? Máš něco konkrétního?
Léto a září jsem měla takové off-line. Některé věci mi musely ještě dotéct, takže jsem na nic netlačila, teda ze začátku tlačila, a pak jsem přestala tlačit, protože jsem věděla, že z toho tlaku nic nevzejde. Tréninky bych chtěla mít pravidelně, minimálně dvakrát v měsíci, trénink bars nebo facelift. A ještě se chystám na nějaké výměny, které bych chtěla dělat v nějakém komornějším duchu na pravidelné bázi… Myslím si, že by to mohl být zajímavý přínos pro lidi, kteří ke mně chodí a kteří se mě i ptají, jestli by nějaká taková možnost existovala.

Takže veškeré termíny budou k nalezení na webových stránkách, které jsme spolu zmiňovaly. Děkuji moc, nádherně jsem si s tebou popovídala. Zajímavé, že každé toto vysílání je úplně jiné, každé má nádhernou energii toho, s kým zrovna komunikuji. Takže moc děkuji a přeji ti krásný den.
Také moc děkuji, ahoj.